Supervizor dodavatelské kvality Plzeň

Požadujeme

SŠ/VŠ

Zkušenosti s vedením týmu

Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Znalost a praktické využívání nástrojů kvality - 8D, Ishikawa, SPC, MSA

Znalost metrologie

SAP výhodou

Přirozená autorita, komunikativnost, zodpovědnost a technická zdatnost

Nabídka

Práce v mezinárodní společnosti se zajímavým výrobním produktem

2x ročně finanční bonus

závodní stravování zdarma, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

25 dní dovolené

Flexipassy a další

Pracovní náplň

Vedení 2-3 lidí v oddělení dodavatelské kvality ve výrobní společnosti

Řízení, rozvoj a zajištění dodavatelské kvality

Neustálé zlepšování systémů řízení kvality, plánování a provádění procesních auditů u dodavatelů, hodnocení dodavatelů

Zajištění přezkoušení prvních vzorků a jejich zabezpečení až do série

Řešení vstupní kontroly dílů, schvalování či vytváření zkušebních plánů nebo zkušebních postupů

Předkládání požadavků na kvalitu v průběhu procesu vývoje výrobku

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeň

Plat: 60000 - 80000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé