Project Manager Assistant strojní-vhodné pro čerstvé absolventy Louny

Požadujeme

VŠ podmínkou (technický obor) - i pro čerstvé absolventy

flexibilitu a vysoké pracovní nasazení- znalost MS Power Point, Outlook, Word, Excel, ACAD, MS Project

komunikativní schopnosti

orientace ve výkresové dokumentaci a obecný technický přehled ve strojních výkresech podmínkou

vysokou kreativitu pro samostatné úkoly

Práce bude probíhat částečně v Praze, Břeclavi, Hoře sv.Kateřiny, Louny a Strážovice.

Nabídka

telefony subdodavatelům, členům projekčního týmu, komunikace s úřady

administrativní práce spojené s realizací projektu

kompletace/ Evidence projektové dokumentace

kompletace průvodní technické dokumentace

skenování dokumentací

Pracovní náplň

zázemí úspěšné a stabilní společnosti

samostatnou tvůrčí práci

profesní růst a vzdělávání

motivující mzdové ohodnocení

možnost práce v zahraničí

příjemný kolektiv, zapracování a zaučení

zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka, 2 sick days/rok, Home office, firemní chata na Šumavě, společné teambuildingové akce a další)

sociální program (penzijní připojištění)

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Louny

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé