Plánovač výroby Hradec Králové

Koho hledáme:

Člověka se zkušenostmi s plánováním výroby, nákupem nebo logistikou z výrobní společnosti.

Vstřícného, komunikativního, spolehlivého a zodpovědného člověka, který má pokročilou znalost anglického jazyka.

Rádi bychom do výběrového řízení pozvali kandidáta, který má dobrou uživatelskou znalost MS Office. Znalost SAP výhodou.

Nabídka:

Co vám nabízíme?

možnost osobního růstu

zázemí silné mezinárodní společnosti

zajímavé finanční ohodnocení + další benefity

Pracovní náplň:

Jaká bude náplň vaší práce?

Správné rozvržení objednávek, efektivní vytížení výrobních linek, sledování průběhu výroby zakázek, určení materiálů potřebných pro danou výrobu, stanovení kapacit v souladu s požadavky zákazníků, pravidelný reporting, velmi úzká spolupráce s jednotlivými odděleními (výroba, zákaznický servis, logistika, kvalita, IT, finance).

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Hradec Králové

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé